Kontakt

Dětský obchůdek Žirafa

náměstí J.M.Marků 6

563 01 Lanškroun

Pardubický kraj

Česká republika

tel.+420 777 765 525

tel. +420 725 724 420

email: info@zirafa-shop.cz

skype: www.zirafa-shop.cz

Přijímáme platební karty

(na kamenné prodejně)

VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek

8:30-12:00   12:30-17:00

Sobota

8:30-11:00

 
Novinky na e-mail

Přihlašte se k odběru novinek a budete pravidelně informováni o nových produktech připravených pro Vás

Zadejte e-mail:

 

Kontakty

Obchod, objednávky, sortiment:

Adamcová Zuzana
náměstí J.M.Marků 6
563 01 Lanškroun
telefon: +420 777 765 525

email: obchod@zirafa-shop.cz
email: zuzana.adamcova@zirafa-shop.cz 

PR, reklama, média:

Adamec Pavel
telefon: +420 604 307 827
e-mail: pavel.adamec@zirafa-shop.cz

Všeobecné informace:

telefon: +420 777 765 525 
email: info@zirafa-shop.cz

 

 







 

 

 

Reklamace:

telefon: +420 725 724 420
email: reklamace@zirafa-shop.cz

Expedice:

telefon: +420 725 724 420
e-mail: expedice@zirafa-shop.cz

Správa web aplikací

Adamec Pavel
telefon: +420 604 307 827

e-mail: pavel.adamec@zirafa-shop.cz

Facebook:

e-mail: facebook@zirafa-shop.cz

Zasílání newsletterů:

email: newsletter@zirafa-shop.cz

Sponzoring:

telefon: +420 604 307 827
e-mail: sponzoring@zirafa-shop.cz




 

Upozornění:

rozesílání nevyžádaných reklamních emailů bude nahlášeno jako SPAM na ÚOOÚ.

(Úřad pro ochranu osobních údajů)



 

Zákaznický servis

17. 8. 2016 7:23